Jusuf Dobra (JusaBond)
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si te gjej passwordin nga *******

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 36
Join date : 2009-09-15

PostSubject: Si te gjej passwordin nga *******   Sun Oct 04, 2009 7:38 am

Perdor Asterisk password recovery 5.28.
Te duhet versioni i regjistruar dhe jo prove 30 dite.Versioni prove zbulon deri 2 karaktere,jo komplet passwordin e fshehur ne asterisk*********
Nje program falas per te zbuluar passwordin e fshehur ne asterisk ne faqe interneti.
http://www.exefind.com/ie-asterisk-p...er-P18414.html
==
Spot auditor AIO
http://spotauditor.nsauditor.com/
Back to top Go down
View user profile http://vushtrria.4rumer.com
 
Si te gjej passwordin nga *******
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Vushtrria Forum :: Informatikë dhe internet-
Jump to: