Jusuf Dobra (JusaBond)
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Gjithqka Rreth Kosoves(V) dhe Forces

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 36
Join date : 2009-09-15

PostSubject: Gjithqka Rreth Kosoves(V) dhe Forces   Fri Oct 02, 2009 3:51 pm

Lajmerohen krejt Forcashat se te shtunen duke filluar nga ora 13:45 behet nisja e organizuar per ne qytetinn e Kastriotit ( Obiliq ) per ta perkrahur klubin tone te zemres e cila do ta zhvilloje ndeshjen kunder KF KEK-ut .
Nisja behet nga sheshi " Adem Jashari " dhe ftoheni qe ne numer sa me te madh te vini ne perkrahje te klubit tone drejt fitores ...

Qdo Forcash eshte i obliguar ta ket shallin me vete , perndryshe nuk mund te udhetoj me Forcen .
Back to top Go down
View user profile http://vushtrria.4rumer.com
 
Gjithqka Rreth Kosoves(V) dhe Forces
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» HM Armed Forces: Fast Pursuit Battle Tank Review (with pics)
» Military Forces
» Special Forces team
» The armed forces had to eat
» Re-made Vietnam special forces recon.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Vushtrria Forum :: Sport-
Jump to: