Jusuf Dobra (JusaBond)
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si ti krijoni trojan virusat?

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 36
Join date : 2009-09-15

PostSubject: Si ti krijoni trojan virusat?   Fri Oct 02, 2009 2:35 pm

Krijimi i Trojan Virusave

Krijimi i trojan virusave eshte i leht.Njeri nder keto virusat krijohet ne kete forme:

Klikoni Start pastaj RUN dhe shenoni NOTEPAD pastaj shtypni Enter.
Ne Notepad shenojeni : shudown -s -t 60 -c "comment"

tek "60" mund ta shenoni numrin e sekondave per ndaljen e kompjuterit.

pasi i shkruajm keto gjera shkojme FILE dhe SAVE AS , ia bejme nje emer dhe ne fund e shenojme .bat psh "jusabond.bat"

Sukses

Back to top Go down
View user profile http://vushtrria.4rumer.com
 
Si ti krijoni trojan virusat?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anglia Pottery - Billinghay

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Vushtrria Forum :: Udhëzime rreth Pc-
Jump to: